W sobotę 23 maja liczna grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz Szkoły Filialnej w Wonieściu reprezentowała naszą szkołę podczas biegów ulicznych w Śmiglu.

P5230113 P5230120 P5230125 P5230131

          W tym roku zmieniono trasy biegów, natomiast dystans w poszczególnych grupach wiekowych pozostał ten sam.
          W promieniach majowego słońca, przy gorącym dopingu kolegów i zgromadzonych mieszkańców Śmigla, sukces wywalczyli: w kategorii chłopców klas I – II Igor Różański zajął II miejsce, w kategorii chłopców klas VI Kacper Górny był piąty; wśród chłopców klas II gimnazjum Kacper Kaczmarek zdobył V miejsce, Grzegorz Leonarski z klasy III gimnazjum uplasował się na miejscu IV, a Agata Humska zajęła V miejsce.
          Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia za rok!

Bożena Okupniczak
Renata Frąckowiak
Bogusław Zandecki