28 maja 2015r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki" o nagrodę Burmistrza Śmigla. Uczestniczyło w nim 22 najlepszych matematyków z klas drugich i trzecich szkół podstawowych z Bronikowa, Czacza, Starego Bojanowa i Starej Przysieki Drugiej.

M 002 M 018 M 023 M 060

          Uczestników zmagań powitali i życzyli im powodzenia: p. Małgorzata Adamczak - Burmistrz Śmigla oraz p. Paweł Szymkowiak - Dyrektor Szkoły. Zadania konkursowe przygotowała p. Violetta Michalczak – doradca zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej. W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono jedną Mistrzynię Matematyki - Alicję Ławniczak, uczennicę trzeciej klasy Szkoły Podstawowej w Starym Bojanowie. Wszyscy uczestnicy zmagań konkursowych otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół w Starej Przysiece Drugiej oraz sponsorów.
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

M 063 M 067 M 070

M 090 M 074 M 071

Grażyna Szymkowiak
Bożena Okupniczak
Marlena Anna Stróżyńska