W niedzielę, 31 maja 2015r. grupa uczennic z naszej szkoły wzięła udział w obchodach Dni Śmigla.

P1210856 P1210872 P1210899 P1210930

          Dziewczyny, występując obok reprezentantów szkół ze Śmigla, Starego Bojanowa i Czacza, przedstawiły program artystyczny, który umilił czas wszystkim zebranym na śmigielskim targowisku. Gimnazjalistki przygotowały dwa utwory muzyczne – nasze „raperki": Aleksandra Stróżyńska, Blanka Wawrzyniak, Sandra Nalewaj, Patrycja Kozłowska i Weronika Biała zaśpiewały teksty zaczerpnięte z twórczości ks. Jana Twardowskiego; natomiast przedstawicielka szkoły podstawowej – Julia Szafarz wykonała utwór Tęczowa piosenka. Ponadto starsze uczennice zaprezentowały bardzo energetyczny układ taneczny, który niezwykle spodobał się zgromadzonej publiczności.
       Wszystkie występy należały do udanych. Z pewnością w gminie Śmigiel mieszka i uczy się spora grupa młodzieży o wielu talentach, czego potwierdzeniem było bardzo przyjemnie spędzone niedzielne popołudnie.

Marlena Maria Stróżyńska
Marlena Anna Stróżyńska
Lidia Jankowska