Koniec roku szkolnego to nie tylko radosny czas związany ze zbliżającymi się wakacjami. To również czas pożegnań i mających nadejść zmian. Dotyczy to m.in. dzieci z klasy trzeciej.

czerwiec 2015 075 czerwiec 2015 077 WP 20150619 001 WP 20150619 002

           Po trzech latach nadszedł czas rozstania... Postanowiliśmy zorganizować spotkanie dla rodziców, aby podsumować miniony okres. Uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny, (w języku polskim i angielskim), który miał na celu podkreślenie roli rodziców w wychowaniu i rozwoju dzieci; jednocześnie przedstawienie dostarczyło sporej dawki humoru. W niejednym oku zakręciła się również łza wzruszenia. Dzieci wręczyły mamusiom i tatusiom własnoręcznie wykonane upominki.
         Po występach nadszedł czas na słodki poczęstunek, na konkursy i konkurencje sprawnościowe, w których dorośli i ich pociechy chętnie uczestniczyli.

Donata Kowalczyk
Magdalena Schulz