Dnia 22 czerwca 2015r. w naszej szkole odbyła się Szkolna Olimpiada Sportowa uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej oraz Szkoły Filialnej w Wonieściu.

IMG 8438 IMG 8447 IMG 8481 IMG 8518

    Celem imprezy była promocja aktywnego i zdrowego stylu życia, integracja zespołów klasowych i szkolnych, konfrontacja własnych umiejętności z umiejętnościami rówieśników z innych klas i szkół, popularyzacja sportu oraz zasad fair play. Na uczestników czekały różnorodne dyscypliny sportowe: wyścigi z woreczkami, skoki w workach, rzuty do celu, tor przeszkód, skoki na skakance, turniej piłki nożnej, dwa ognie oraz zagadki w języku angielskim. Było wiele emocji, zabawy i radości. Dodatkową atrakcją w tym dniu było przedstawienie teatralne i piosenka na temat zdrowego odżywiania, przygotowane przez uczestników koła teatralnego oraz zajęć świetlicy szkolnej (pod kierunkiem p. I. Włodarczak i p. M Schulz).
         Po zakończeniu części artystycznej uczestnikom zostały wręczone dyplomy oraz symboliczne nagrody. Wszystkim dzieciom oraz ich Paniom ze Szkoły Filialnej w Wonieściu bardzo dziękujemy za wizytę w Starej Przysiece Drugiej oraz tak emocjonujące sportowe zmagania.

DonataKowalczyk
Magdalena Schulz
Izabela Włodarczak