W uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkół w Starej Przysiece Drugiej uczestniczyli przedstawiciele władz Gminy Śmigiel, Rady Rodziców, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.

IMG 8641 IMG 8650 IMG 8666 IMG 8722

        Po przemówieniach pana dyrektora oraz zaproszonych gości nagrodzono uczniów za: wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, działania społeczne, inne zasługi oraz pracę nad swoim charakterem i pokonywanie własnych słabości. Nie zabrakło także słodkich upominków dla miłośników łamigłówek zamieszczanych w szkolnej gazetce.
      Po części oficjalnej uczniowie klas trzecich gimnazjum zaprezentowali się w humorystycznym przedstawieniu na temat szkolnego życia. Wykonali też kilka znanych wszystkim hitów. W ten sposób pożegnali się z gronem pedagogicznym oraz młodszymi kolegami.
          Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Mariola Frąszczak