Prowadzone w szkole kółko plastyczne ma na celu uwrażliwienie uczniów na piękno natury i dzieł sztuk plastycznych, rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej w dziedzinie plastyki, dostarczanie uczniom wiadomości o sztuce.

Ramki do zdjęć

Na zajęciach kółka plastycznego „DO DZIEŁA” uczniowie poznają różne techniki plastyczne. Efektem ich pracy są śliczne ramki do zdjęć. Przyjrzyjcie się fotografii, a dowiecie się, z czego są wykonane:).

ramki do zdjęć

Kinga Kwaczyńska

Puzzle

Na ostatnich zajęciach gimnazjalistki zapoznały się z aplikacją JIGSAWPLANET. Jest to świetny sposób na tworzenie i układanie własnoręcznie zaprojektowanych puzzli.

JIGSAW PLANETO KÓŁKU PLASTYCZNYMpuzzle

Kinga Kwaczyńska

 

Wiosenna kartka

Tym razem dziewczyny:Julia Szychowicz i Paulina Bohn zdecydowały się na kartkę o tematyce wiosennej.

kartka ud julii i pauliny pizap

Kinga Kwaczyńska

 

 

KULTURALNE MISZ MASZ!

          W każdą środę gimnazjalistki z klasy pierwszej gromadzą się, aby spotkać się ze sztuką. Ostatnio dziewczyny spróbowały własnych sił w tworzeniu biżuterii - bransoletek, broszek. Jak same stwierdziły, jest to bardzo ciekawa forma plastyczna i na dodatek przy jej tworzeniu można się dobrze bawić.

na kolku na kolku2 na kolku3

Kinga Kwaczyńska