Co roku w maju obchodzony jest Tydzień Bibliotek. Tegoroczne hasło brzmiało „Biblioteka inspiruje”.
Biblioteka zainspirowała również uczniów z koła polonistycznego. Wraz z p. Marleną Marią Stróżyńską odwiedzili oni to niezwykłe miejsce i wykonali plakaty je promujące. Następnie przygotowanymi pracami ozdobili wnętrze biblioteki.
W szkolnej bibliotece został również ogłoszony konkurs na najpiękniejszą i najciekawszą zakładkę do książki. Wzięło w nim udział 34 uczniów szkoły podstawowej w Starej Przysiece Drugiej oraz filii w Wonieściu. 20 maja w Starej Przysiece Drugiej i 23 maja w Wonieściu nastąpiły rozstrzygnięcia konkursu, a zwycięzcy otrzymali nagrody. Prace wszystkich uczniów można podziwiać w czytelni biblioteki.

IMG 0849 IMG 0861 IMG 0877
IMG 0894 IMG 0899

Zapraszamy!

Marlena Anna Stróżyńska