25 listopada uczniowie z oddziałów przedszkolnych i klas 2-3 szkoły podstawowej w Starej Przysiece Drugiej zebrali się w sali gimnastycznej, aby świętować Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość rozpoczęła parada misiów oraz taniec z ulubionymi maskotkami. Następnie uczniowie wysłuchali fragmentu książki o Misiu Uszatku. Dzieci, które wykonały laurki z życzeniami dla bibliotecznego misia Kubusia, wzięły udział w losowaniu nagród – dla każdego był przygotowany upominek.

1234

Dzień ten był pełen wrażeń, muzyki i tańca. W swoich klasach uczniowie przygotowali piękne wystawy książek o misiach oraz wykonali plakaty – misie z kółek orgiami. W bibliotece szkolnej można było zobaczyć gazetkę i wystawę o Dniu Pluszowego Misia oraz wypożyczyć książkę o swoim ulubionym misiowym bohaterze. Również uczniowie z filii w Wonieściu wzięli udział w losowaniu nagród za piękne laurki oraz wysłuchali podczas zajęć bibliotecznych fragmentu jednej z najbardziej znanych książek o misiu – Kubusiu Puchatku.

5678
9101112

Marlena Anna Stróżyńska