Turniej gwiazdkowy zgromadził na starcie 15 zespołów powiatu kościańskiego, które w wyniku losowania podzielono na cztery grupy. Mecze rozgrywano w dwóch halach w Starych Oborzyskach i Racocie. Nasza reprezentacja wystąpiła w grupie C, mając za rywali: SP. 2 Kościan,  SP Stare Bojanowo i SP Kiełczewo/o Kokorzyn. Swoje mecze nasi chłopcy rozgrywali w Starych Oborzyskach.. W fazie grupowej, chłopcy wygrali trzy spotkania i w walce o ćwierćfinał spotkali się z SP 1 Kościan. I to spotkanie zakończyło się pewną wygraną naszej drużyny i dało awans do półfinału turnieju. Faza finałowa rozgrywana była w hali w Starych Oborzyskach. Przeciwnikiem w meczu  półfinałowym naszych chłopców, był zespól SP 3 Kościan.  Stawka meczu sprawiła dużą koncentrację i determinację w szeregach naszej drużyny. Mecz, bowiem decydował o grze w finale turnieju. Chłopcy znakomicie zrealizowali założenia taktyczne wyznaczone na to spotkanie i pewnie ograli rywali w stosunku 3:0. Mecz finałowy okazał się powtórką finału z 2011r. z SP 4 Kościan. Mimo wyczerpujących spotkań i kontuzji, chłopcy wyszli na parkiet z wolą zwycięstwa. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale więcej sił i zimnej krwi zachowali nasi rywale. Wygrali ostatecznie mecz finałowy 2:0. Ostatecznie nasz zespół zajął bardzo dobre II – miejsce, wygrywając 5 spotkań, doznając jednej porażki. W nagrodę, chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, torby sportowe oraz  kubki.

 

Mecze grupowe:

SP 2 Kościan – SP Stara Przysieka   0:1

SP Stara Przysieka – SP Stare Bojanowo   2:0

SP Kiełczewo/o Kokorzyn – SP Stara Przysieka   0:5

Mecz ćwierćfinałowy:

SP 1 Kościan – SP Stara Przysieka   0:2

Mecz półfinałowy:

SP Stara Przysieka – SP 3 Kościan   3:0

Finał:

SP Stara Przysieka – SP 4 Kościan   0:2          

 

Uczestnicy:

1. Milarski Mikołaj

2. Stachowiak Paweł

3. Walachowski Błażej

4. Biały Tobiasz

5. Przygodzki Mateusz

6. Szymański Szymon

7. Biały Jakub

8. Grześkowiak Marcin

Gratulujem