26 września 2017 r. kolejny raz odbył się Dzień Języków Obcych. W tym roku szkolnym odbyliśmy fascynującą podróż po Grecji.

DJO08DJO05ADJO01

Korytarze naszej szkoły przemierzali bogowie i boginie, prezentując swoje wyśmienite stroje, by ostatecznie zaprezentować swoje talenty podczas przerwy. Towarzyszył nam dźwięk greckiej muzyki, a czas umilała lektura mitów oraz fragment przygód Percy'ego Jacksona. Mogliśmy odszyfrowywać tytuły książek zapisanych alfabetem greckim oraz zmierzyć się z innymi w konkursie wiedzy o Grecji oraz mitologii. Na głowach pojawiły się wieńce laurowe, a na talerzach greckie przysmaki. Korytarz ozdobiły sceny z przygód mitycznych bohaterów oraz bogów. Każdy mógł się oddać pląsom tańca Zorby.

DJO12DJO15A

Dziękujemy wszystkim uczniom w Przysiece i Wonieściu za wspaniałą zabawę! Do zobaczenia za rok!

Mariusz Wawrzeniecki

Więcej w zakładce Biblioteka.