29 września 2017r. świętowaliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, który tradycyjnie obchodzony jest w ostatni piątek września.

1DTM 2DTM 3DTM

Nasza szkoła już kolejny raz zaangażowała się w to przedsięwzięcie; miało ono na celu zachęcić wszystkich - po długich wakacjach - do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także uświadomić, iż jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym.
Z tej okazji 2 października w klasach 4 – 7 szkoły podstawowej oraz 2 – 3 gimnazjum odbył się turniej o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Wszyscy chętni uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę i refleks w internetowych potyczkach. Rywalizacja była zacięta, a o wyłonieniu zwycięzców zdecydowała liczba rozwiązanych zadań.

Mistrzami Tabliczki Mnożenia w roku szkolnym 2017/2018 zostali:

w szkole podstawowej - Joanna Licha z klasy 7b, a w gimnazjum Wiktoria Konradowska z klasy 3.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.


Joanna Banaszak
Joanna Poprawiak