8 października, w sobotnie przedpołudnie niemal 40 uczestników z klas 0 – III reprezentowało naszą szkołę
w XXXII Biegach im. Dezyderego Chłapowskiego w Turwi.

12 3

Chłód i pochmurne niebo nie odstraszyły młodych biegaczy ani kibicujących im rodziców. 500 - metrowa trasa biegu wiodła w tym roku wokół trawiastego boiska szkolnego, a nie, jak dotychczas, po parkowych alejkach.

45 6

W kategorii wiekowej 2009 – 2010 najszybciej dystans pokonała Julia Mituła z klasy IIIb, czwarta linię mety przekroczyła Maria Żurek z klasy I. W kategorii rocznik 2011 i młodsi drugie miejsce zajęła Julia Rzanna
z oddziału 0a, czwarte - Maja Jęsiek z 0a, a piąte - Jakub Rosiński, także z 0a. Wszyscy zawodnicy, którzy uplasowali się na miejscach I – VI, otrzymali nagrody rzeczowe. Sporo emocji wzbudziło losowanie nagród na zakończenie imprezy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości i zapraszamy za rok!


Grażyna Szymkowiak
Bożena Okupniczak
Magdalena Zapłata