Na pewno niektórzy z naszej szkoły zastanawiają się, skąd wziął się ten piękny, długi łańcuch zdobiący szkolny korytarz. Otóż pewnego zimowego popołudnia, a dokładnie 14 grudnia, w naszej szkole spotkali się uczniowie ze swoimi mamami, babciami i młodszym rodzeństwem, aby wspólnie spędzić czas podczas „Przedświątecznego bajania”. Organizatorami były Strefa Spędzania Czasu Wolnego oraz Biblioteka Szkolna.

1234

Podczas spotkania można było posłuchać fragmentów książki pt. „Chłopiec zwany Gwiazdką” zakupionej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz wziąć udział w mini konkursie dotyczącym przeczytanego tekstu. Wszyscy świetnie poradzili sobie z zadaniem i w nagrodę otrzymali słodki upominek. Kolejną atrakcją było śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitary oraz wspólne wykonanie jak najdłuższego łańcucha z kolorowego papieru. Wynik zaskoczył wszystkich, łańcuch okazał się dłuższy niż szkolny korytarz!

567

89

Marlena Anna Stróżyńska
Katarzyna Główczak

 

Projekt „Lokalne Grupy Działania" jest współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Projekt dofinansowany ze środków Gminy Śmigiel. Patronat honorowy objęła Burmistrz Śmigla, medialny - Witryna Śmigielska.