„Życie jest wspaniałe. Należy tylko spoglądać na nie przez właściwe okulary”
Aleksander Dumas

Kolejny, bardzo nietypowy rok szkolny dobiegł końca.
Był czasem wytężonej pracy, realizacji planów, wielu sukcesów, a czasem i porażek.
Teraz przed nami upragnione wakacje.

napis1Uczniom, nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły i przyjaciołom
życzymy słońca, wspaniałych, wakacyjnych podróży,
niezapomnianych wrażeń.
Pamiętajcie, że właściwy odpoczynek, to odpoczynek bezpieczny.

Dyrektor Szkoły

ZASADY FUNKCJONOWANIA PLACU ZABAW W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ARKADEGO FIEDLERA W STAREJ PRZYSIECE DRUGIEJ W TRAKCIE EPIDEMII SARS-CoV-2

 Celem wytycznych jest zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia dzieci korzystających z placów zabaw, jak również ich opiekunów poprzez minimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

  • Uczestnikiem placu zabaw może być dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną (dotyczy to również opiekunów).

Czytaj więcej...

 Szanowni Państwo!

Przedstawiamy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej na rok szkolny 2020/2021.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Przysiece po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego w Wonieściu po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

obrazek26 czerwca 2020 r. w Centrum Kultury w Śmiglu odbyło się spotkanie Burmistrz Śmigla pani Małgorzaty Adamczak z dyrektorami szkół, nauczycielami oraz uczniami. Pani Burmistrz podziękowała wszystkim za trud włożony w przekazywanie i zdobywanie wiedzy w trudnym czasie pandemii.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, drodzy Nauczyciele, Rodzice i wy – uczniowie.

"Uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia."

Rok szkolny 2019/2020 był szczególnym czasem; czasem pracy zdalnej, poza murami szkoły. Do marca spotykaliśmy się, rozmawialiśmy i śmialiśmy się, byliśmy razem. Potem pojawiła się inna rzeczywistość szkolna, dotychczas nikomu nieznana. Ograniczyliśmy nasze kontakty do rozmów poprzez komunikatory i telefony. Ale dzięki postawie otwartości naszej społeczności szczęśliwie dotarliśmy do końca roku szkolnego.

Dziś będą wręczane świadectwa – podsumowanie Waszej i naszej pracy.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w wyniku postępowania rekrutacyjnego uzupełniającego do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. A. Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej oraz w Szkole Filialnej w Wonieściu.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Starej Przysiece Drugiej

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Wonieściu

Hajdasz - Centrum Rozwoju Młodego Człowieka złożył podziękowania za kolejny rok współpracy oraz przygotował niespodziankę dla wszystkich dzieci; przedstawił również informację na temat swojej pracy z dziećmi od 11 marca do 26 czerwca 2020 r.

Podziękowania i niespodzianka

Przedstawiamy informacje dotyczące rekrutacji do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kościanie.

Uwaga! Termin składania wniosków został przedłużony do 19 czerwca 2020 r.

REKRUTACJA DO SZKOŁY MUZYCZNEJ