2 października 2020 r. odbędzie się kolejna NOC ZAWODOWCÓW. Wydarzenie to stwarza okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń, rozmów oraz zadawania pytań. To przestrzeń, w której spotykają się uczniowie, rodzice, nauczyciele, doradcy zawodowi, rzemieślnicy i pracodawcy.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo!
W zakładce Dla rodzica został umieszczony Informator dla rodziców i uczniów. Znajdują się w nim wskazówki dotyczące logowania się i korzystania z dziennika elektronicznego VULCAN UONET+.

zbieraj baterie i telefonyOd 7 września do listopada 2020 r. w budynku A (hol przy sali gimnastycznej) i budynku B (korytarz na parterze) będą stały pojemniki do zbiórki zużytych baterii i starych, zużytych telefonów komórkowych, do których możecie wrzucać ww. elektroodpady.
Zachęcamy Was do udziału w zbiórce, gdyż korzyść jest podwójna: przede wszystkim wspólnie dbamy o nasze środowisko, ale też, jako szkoła, mamy szansę na nagrody, jeśli znajdziemy się wśród najbardziej aktywnych uczestników konkursu.

Magdalena Jąder – Cwojdzińska
Kamila Czamańska

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 Dyrekcja Szkoły przygotowała dla wszystkich uczniów niespodziankę. Wystarczy kliknąć na obrazek.

Rozpoczecie roku szkolnegojpg

serca

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”
św. Jan Paweł II

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera, nauczyciele, uczniowie, Rada Rodziców z Wonieścia i Starej Przysieki Drugiej składają serdeczne podziękowania firmie ANDEX z Widziszewa, która w trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo dzieci bezinteresownie przygotowała i przekazała dla każdego ucznia po 2 maseczki z logo szkoły.

Cieszymy się, że dobro innych jest dla Was ważne. Dziękujemy za wsparcie i wrażliwość na potrzeby innych.

uczniowie w maseczkach

Wspólny list Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Infrastruktury oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do dyrektorów szkół dotyczący bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

PRZECZYTAJ LIST

List Burmistrz Śmigla Pani Małgorzaty Adamczak z okazji inauguracji roku szkolnego 2020/2021.

PRZECZYTAJ LIST