Stara Przysieka Druga, dnia 27.08.2020r.

 OGŁOSZENIE
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. według poniżej podanego planu:
 

Dyrektor Szkoły

Zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów do zapoznania się z relacją z seminarium „Integralne wychowanie w myśli Jana Pawła II”, które zorganizowane zostało 30 czerwca 2020 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że wszystkie podręczniki dla każdej klasy oprócz podręczników do religii są darmowe i zakupuje je szkoła. W podręczniki do religii należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

W okresie od 1 września do 15 września 2020 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Śmiglu będą przyjmowane wnioski o przyznanie stypendium szkolnego (w przypadku słuchaczy kolegiów termin składania wniosków upływa z dniem15 października 2020 r.).

Czytaj więcej...

zbiorka nakretek

Tym razem pilnie potrzebna jest pomoc dla taty naszych uczniów, który zmaga się ze śmiertelną chorobą - pląsawicą Huntingtona.

Nakrętki można dostarczać do naszej szkoły (hol przy sali gimnastycznej) w każdy czwartek. Od 1 września nakrętki uczniowie będą mogli przekazywać codziennie. Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce.

 Kamila Czamańska
Katarzyna Główczak

„Życie jest wspaniałe. Należy tylko spoglądać na nie przez właściwe okulary”
Aleksander Dumas

Kolejny, bardzo nietypowy rok szkolny dobiegł końca.
Był czasem wytężonej pracy, realizacji planów, wielu sukcesów, a czasem i porażek.
Teraz przed nami upragnione wakacje.

napis1Uczniom, nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły i przyjaciołom
życzymy słońca, wspaniałych, wakacyjnych podróży,
niezapomnianych wrażeń.
Pamiętajcie, że właściwy odpoczynek, to odpoczynek bezpieczny.

Dyrektor Szkoły

ZASADY FUNKCJONOWANIA PLACU ZABAW W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ARKADEGO FIEDLERA W STAREJ PRZYSIECE DRUGIEJ W TRAKCIE EPIDEMII SARS-CoV-2

 Celem wytycznych jest zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia dzieci korzystających z placów zabaw, jak również ich opiekunów poprzez minimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

  • Uczestnikiem placu zabaw może być dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną (dotyczy to również opiekunów).

Czytaj więcej...

 Szanowni Państwo!

Przedstawiamy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej na rok szkolny 2020/2021.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Przysiece po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego w Wonieściu po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

obrazek26 czerwca 2020 r. w Centrum Kultury w Śmiglu odbyło się spotkanie Burmistrz Śmigla pani Małgorzaty Adamczak z dyrektorami szkół, nauczycielami oraz uczniami. Pani Burmistrz podziękowała wszystkim za trud włożony w przekazywanie i zdobywanie wiedzy w trudnym czasie pandemii.

Czytaj więcej...