Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią szczególnie. Niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Tego dnia zaprosiliśmy uczniów do aktywnego udziału w Spartakiadzie Arkadego, w ramach której wykazali się oni kreatywnością, wiedzą sportową oraz sprawnością fizyczną.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła już nie raz udowodniła, że jej społeczność potrafi okazać wielkie serce potrzebującym. Uczniowie często i licznie włączali się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Mamy nadzieję, że i tak będzie tym razem!

Czytaj więcej...

Dobiegła końca zbiórka monet w ramach akcji „Góra Grosza”, której celem jest wsparcie dzieci i rodzin znajdujących się w potrzebie.

Czytaj więcej...

 Drodzy Uczniowie

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam wielu powodów do radości i uśmiechu, ciekawości świata, przyjaciół, którzy nie zawodzą, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe oraz nieustającej miłości najbliższej rodziny.
Niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą i nauką.

Życzymy Wam, Drogie Dzieci, aby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia – to od nich wszystko się zaczyna.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rady Rodziców

Radosne dzieci

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej informuje, że 1 czerwca 2021 r. rozpoczyna się postępowanie uzupełniające do oddziałów przedszkolnych w Starej Przysiece Drugiej i w Wonieściu na rok szkolny 2021/2022.

Ważne terminy rekrutacyjne:

  1. od 1.06.2021 r. godz. 800 do 8.06.2021 r. godz. 1500 – przyjmowanie wniosków wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym;
  2. 14.06.2021 r. godz.1200 – opublikowanie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych;
  3. od 14.06.2021 r. od godz. 1200 do 22.06.2021 r. godz.1500 - potwierdzenie przez rodzica dziecka woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia;
  4. 23.06.2021 r. godz. 1200 - opublikowanie listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego;

Zasady postępowania rekrutacyjnego oraz druki wniosku i oświadczenia są dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja 2021/2022.
Druki wniosków i oświadczenia również są dostępne w holu szkoły w Starej Przysiece Drugiej.

 

DYREKTOR SZKOŁY
/-/ mgr Małgorzata Pawłowska - Górna

Bukiet kwiatówZ okazji Dnia Matki uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim postanowili przygotować film z życzeniami dla Mam.
W tym szczególnym dniu chcielibyśmy złożyć wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i siły oraz podziękować za trud włożony w wychowanie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu Życzenia dla Mam

Dnia 21.05.2021 r. grupy 0a i 0b ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej świętowały Dzień Patrona Szkoły. Wychowawczynie zapoznały przedszkolaków z postacią Arkadego Fiedlera, jego życiem, twórczością i pasją.

Dzień Patrona Szkoły w grupie 0aPPrzedszkolaki z książką A.Fiedlera

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w ZDALNYCH WARSZTATACH MODELARSKICH DZIEDZICTWA ARCHITEKTONICZNEGO

plakat przykład realizacji 

Drodzy Uczniowie!
Bardzo cieszymy się, że wracacie, a mury naszej szkoły znowu wypełnią się Waszym śmiechem i rozmowami. Brakowało nam tego.

Powitanie uczniów w szkole 

Czytaj więcej...