OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2023 r.

a) o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej

b) o godz. 8:30 w Szkole Filialnej w Wonieściu.

Plan dowożenia

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Małgorzata Pawłowska-Górna

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń. 

Ulotka o omdleniach

Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku. Dyrektor Szkoły Małgorzata Pawłowska-Górna

23 czerwca, po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy uczniów i nauczycieli, nadszedł ten długo oczekiwany przez wielu dzień. Uczniowie klas I-III i IV-VIII ze Starej Przysieki Drugiej w uroczysty sposób zakończyli rok szkolny 2022/2023 i rozpoczęli wakacje.

Aleksandra z otrzymaną nagrodą za najwyższe wyniki w nauce w towarzystwie pani Dyrektor i Radnego Alfreda SplisteseraKiedy jesteśmy razemCzęść artystyczna

Czytaj więcej...

W środę 21 czerwca w szkole było kolorowo, głośno i ciekawie. Odbywał się szkolny „Dzień Pasji i Talentów” realizowany w formie wystawy.

Florian prezentuje swoją kolekcję klocków LEGOUczniowie podziwiają kolekcje związane z pasjami i zainteresowaniami kolegówMarek przy stanowisku prezentującym jego pasję karatePraca malarska uczennicy z klasy IV

Czytaj więcej...

W czerwcu podsumowano konkurs języka angielskiego ,,Magia Emocji” dla uczniów klas 1-3; odbył się on w szkole w Starej Przysiece Drugiej oraz w Wonieściu.

Uczennice ze Szkoły w Starej Przysieki Drugiej z nagrodamiUczennice że Szkoły Filialnej w Wonieściu z nagrodami

Czytaj więcej...

W ciepły, czerwcowy poniedziałek odbyła się dyskoteka szkolna dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Jej głównym celem była integracja dzieci poprzez wspólną zabawę.

Uczniowie z klasy czwartej przy fotobudceTaniec z balonamiWspólna zabawa

Czytaj więcej...

W bieżącym roku szkolnym najmłodsi uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

Czytaj więcej...