Stara Przysieka Druga

Uczniowie klasy 6b korzystają z gogli VR

Laboratoria Przyszłości na lekcji języka angielskiego

Na zajęciach języka angielskiego uczniowie naszej szkoły korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

Uczniowie klasy 1b podczas wykonywania zadań

Nowy rok szkolny z programem Laboratoria Przyszłości

Uczniowie klas 1-3 systematycznie korzystają na zajęciach z pomocy zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

23 lutego 2024
Uczniowie podczas pracy z goglami VR

"Laboratoria Przyszłości" w Przysiece

Sprzęt pozyskany w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” został wykorzystany w czerwcu nie tylko na zajęciach, ale również podczas imprez i szkoleń, które odbywały się w szkole.

23 lutego 2024
Fragment ścieżki zdrowia z klocków Korbo

Konstrukcyjne wyzwania z „Laboratoriami Przyszłości”

Kolejny miesiąc z pomocami zakupionymi w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” pokazał, że najmłodsi uczniowie mają bogatą wyobraźnię i duże umiejętności konstrukcyjne.

23 lutego 2024
Chłopcy testują działanie maszyny do rysowania

Robotyka z Laboratoriami Przyszłości

W kwietniu na zajęciach Koła Młodego Konstruktora uczniowie klas: piątych i czwartej budowali maszyny do rysowania.

23 lutego 2024
Uczniowie zwiedzają wirtualne muzeum wykorzystując gogle VR

„Laboratoria Przyszłości” w marcu

W marcu odbywały się kolejne zajęcia, podczas których wykorzystano pomoce dydaktyczne zakupione w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.