VII edycja "Super klasy" już za nami

W czwartek 25 czerwca podsumowano VII edycję konkursu o tytuł „SUPER KLASY".

Konkurs „SUPER KLASA" jest skierowany do uczniów klas gimnazjalnych. Jego głównym celem jest ukazywanie pozytywnych zachowań młodzieży gimnazjalnej, promowanie nauki i zaangażowanie w życie klasy i szkoły. Przez cały rok szkolny klasy zdobywały punkty w takich kategoriach jak np.: nauka, aktywność klasy w życiu szkoły, czytelnictwo, zawody i konkursy przedmiotowe. W tym roku szkolnym tytuł ten przypadł klasie 3a.

Ogólna punktacja przedstawia się następująco:

• Klasa 3a - 348
  • Klasa 1 - 311
  • klasa 3b - 268
  • klasa 2a - 248
  • klasa 2b - 232

Zwycięskiej klasie gratulujemy, a pozostałe zapraszamy do rywalizacji o tytuł „SUPER KLASY" już od września.

Lidia Jankowska