Wonieść

Paula prezentuje swoją budowlę z klocków LEGO

Laboratoria Przyszłości na zajęciach świetlicowych

Podczas zajęć świetlicowych uczniowie klasy 3 i grupy "0" Szkoły Filialnej w Wonieściu wykazali się dużą kreatywnością, konstruując różne budowle i przedmioty użytkowe z klocków LEGO oraz Korbo.

26 lutego 2024
Uczniowie grają na bum bum rurkach

Laboratoria w Wonieściu w kolejnym roku szkolnym

Uczniowie ze szkoły filialnej w Wonieściu kolejny raz mogli cieszyć się z pomocy dydaktycznych pozyskanych z programu „Laboratoria Przyszłości”.

26 lutego 2024
Pani Magda pomaga przy wykonywaniu fotografii uczniów

Laboratoria w Wonieściu

Uczniowie klasy 3aW, którzy kończą naukę w szkole w Wonieściu, wykonali na zajęciach zdjęcia z wykorzystaniem aparatu, oświetlenia i statywu zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Uczniowie klasy 3aW podczas zajęć

Laboratoria Przyszłości w maju

W maju w szkole filialnej w Wonieściu wykorzystano sprzęt pozyskany w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Maja i Nikodem podczas zabawy logopedycznej z robotem SUPER DOC

Laboratoria w Wonieściu

Uczniowie ze szkoły filialnej w Wonieściu kolejny raz wykorzystali sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Uczniowie klasy 3W podczas gry

„Laboratoria Przyszłości” w Wonieściu

Uczniowie klas: drugiej i trzeciej ze szkoły filialnej w Wonieściu kolejny raz mogli cieszyć się z pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.