Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej informuje, że 1 czerwca 2021 r. rozpoczyna się postępowanie uzupełniające do oddziałów przedszkolnych w Starej Przysiece Drugiej i w Wonieściu na rok szkolny 2021/2022.

Ważne terminy rekrutacyjne:

  1. od 1.06.2021 r. godz. 800 do 8.06.2021 r. godz. 1500 – przyjmowanie wniosków wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym;
  2. 14.06.2021 r. godz.1200 – opublikowanie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych;
  3. od 14.06.2021 r. od godz. 1200 do 22.06.2021 r. godz.1500 - potwierdzenie przez rodzica dziecka woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia;
  4. 23.06.2021 r. godz. 1200 - opublikowanie listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego;

Zasady postępowania rekrutacyjnego oraz druki wniosku i oświadczenia są dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja 2021/2022.
Druki wniosków i oświadczenia również są dostępne w holu szkoły w Starej Przysiece Drugiej.

 

DYREKTOR SZKOŁY
/-/ mgr Małgorzata Pawłowska - Górna

Bukiet kwiatówZ okazji Dnia Matki uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim postanowili przygotować film z życzeniami dla Mam.
W tym szczególnym dniu chcielibyśmy złożyć wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i siły oraz podziękować za trud włożony w wychowanie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu Życzenia dla Mam

Dnia 21.05.2021 r. grupy 0a i 0b ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej świętowały Dzień Patrona Szkoły. Wychowawczynie zapoznały przedszkolaków z postacią Arkadego Fiedlera, jego życiem, twórczością i pasją.

Dzień Patrona Szkoły w grupie 0aPPrzedszkolaki z książką A.Fiedlera

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w ZDALNYCH WARSZTATACH MODELARSKICH DZIEDZICTWA ARCHITEKTONICZNEGO

plakat przykład realizacji 

Drodzy Uczniowie!
Bardzo cieszymy się, że wracacie, a mury naszej szkoły znowu wypełnią się Waszym śmiechem i rozmowami. Brakowało nam tego.

Powitanie uczniów w szkole 

Czytaj więcej...

Nie od dziś wiadomo, że wychowanie patriotów jest procesem długotrwałym. Zaczyna się już od najmłodszych lat, gdyż żywa wyobraźnia małego dziecka, duża wrażliwość emocjonalna, zaciekawienie światem sprzyja kształtowaniu obrazu Ojczyzny.

Prezentacja prac plastycznych Symbole narodowe klasy 3aPPrezentacja prac uczniów klasy 3b pod tytułem Symbole narodowe

Czytaj więcej...

Święta majowe to czas, w którym dominują barwy biało-czerwone. Są to kolory polskiej flagi. Kolor biały oznacza srebro, a także wodę oraz czystość. Kolor czerwony jest symbolem ognia, oznacza odwagę i waleczność.

Marta prezentuje flagę PolskiBartosz w biało czerwonym ubraniuBiało czerwone tulipanyKarolina w biało czerwonym stroju

Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 7-8 maja odbędzie się kolejna edycja TARGÓW EDUKACYJNYCH pn. UWAGA EDUKACJA, której organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego Departament Edukacji i Nauki oraz Grupa MTP. Ta edycja jest wyjątkowa, bo po raz pierwszy odbędzie się ON - LINE, ale będzie się działo jeszcze więcej niż rok temu. Zachęcam szczególnie ÓSMOKLASISTÓW do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Jak zawsze będą one darmowe.

Czytaj więcej...

Zachęcamy do udziału w szóstej edycji konkursu „List do Taty”, który ogłosiła Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Zespołem Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego.

Czytaj więcej...

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej zatrudni w Szkole Filialnej w Wonieściu dozorcę w wymiarze 1/2 etatu. Oferty pracy można składać osobiście, drogą pocztową lub na adres e-mail  sekretariat@szkola-przysieka.pl w terminie do 17 maja 2021 r.

Szczegóły oferty