Uczniowie klas 1-8 mogli zaprezentować swoje umiejętności plastyczne i językowe w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Cieszył się on dużym zainteresowaniem, a uczestnicy wykorzystali mnóstwo ciekawych technik i pomysłów na wykonanie kartki. Życzenia zostały sformułowane w języku angielskim lub niemieckim.

kartki wielkanocne uczniów część 1kartki wielkanocne uczniów część 2kartki wielkanocne uczniów część 3

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej na rok szkolny 2021/2022.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Przysiece po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego w Wonieściu po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym

Życzenia świąteczne Wielkanoc 2021

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Szkolny Klub Wolontariatu na ,,Ozdobę wielkanocną”.

Prace uczniów klas I IIIPrace uczniów klas I VIIIPrace uczniów klas IV VIII

Czytaj więcej...

W ramach obchodzonego w naszej szkole Dnia Matematyki chętni uczniowie klas 4-8 mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Matematyka w obiektywie”.

Czytaj więcej...

Samorząd Uczniowski planuje wystartować z akcją koleżeńskiej pomocy w nauce. Wśród uczniów i uczennic są bowiem osoby uzdolnione w różnych dziedzinach; mogłyby one pomóc innym w okresie przygotowywania się do egzaminów i końca roku szkolnego. Pomożemy w skontaktowaniu tych, którzy chcą pomocy udzielać, z tymi, którzy jej potrzebują.

Pomoc koleżeńska online

Czytaj więcej...

Okres Świąt Wielkanocnych to czas, kiedy w przyrodzie wszystko budzi się do życia; to czas radości ze Zmartwychwstania Pańskiego. Jedną z tradycji wielkanocnych jest „zajączek”.

Szukanie ZajączkaKażdy ma swój koszyczekHurraPrzedszkolaki z grupy 0a ze swoimi koszyczkami

Czytaj więcej...

W poniedziałek 22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Święto to zostało ustanowione w celu podniesienia świadomości, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów. Obchody tego dnia przyczyniają się do pogłębiania szacunku do wody, która często bywa marnowana. W tym roku hasło przewodnie brzmiało „Docenianie wody”.

Plakat Dbajmy o wodęPlakat Oszczędzaj wodę ratuj ziemięPlakat Oszczędzajmy wodę

Czytaj więcej...

Drodzy Czytelnicy!
Od dłuższego czasu uczycie się zdalnie i nie mamy możliwości dotarcia do Was w tradycyjnej formie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z gazetką " Migawki spod ławki" w wersji on-line.

Gazetka szkolna "Migawki spod ławki"

Pozdrawiamy Was świątecznie.
Redakcja gazetki

21 marca to Światowy Dzień Zespołu Downa. Został ustanowiony w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Nie jest to przypadkowa data; jest ona związana z tym, iż w 21 parze chromosomów osoby z zespołem Downa posiadają 1 dodatkowy chromosom.

cztery osoby z założonymi skarpetkami nie do pary

Czytaj więcej...