Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera wraz z wychowawcami oraz rodzicami (często z całymi rodzinami) zaangażowali się w akcję „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Każda klasa starała się spełnić oczekiwania jednego dziecka, które w liście do Mikołaja opisało swoje marzenia.

Zebrane artykułyDom Dziecka przekazanie prezentówKartka świąteczna i podziękowania za zebrane dary dla Domu DzieckaPodziękowanie dyrektora Domu Dziecka w Wolsztynie za wsparcie rzeczowe placówki

Czytaj więcej...

Grudniowe dni to w grupie najmłodszych przedszkolaków czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Podczas zajęć dzieci poznały tradycje i zwyczaje związane ze świętami. Najmłodsi robili ozdoby na choinkę, malowali gipsowe figurki, a także śpiewali kolędy. W przedostatni dzień zajęć dzieciaczki wraz z wychowawczynią wykonały świąteczne kartki z życzeniami dla swoich bliskich.

W oczekiwaniu na GwiazdorkaRozmowa z GwiazdorkiemWspólne zdjecie z Gwiazdorkiem

Czytaj więcej...

#MALIPOWSTAŃCYNA102- NIE ZAPOMINAMY O NASZYCH BOHATERACH – to akcja pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Jej celem jest upamiętnienie Powstańców Wielkopolskich, którzy 102 lata temu chwycili za broń, żeby wywalczyć dla nas wolność.

rogatywkarogatywki wykonane z papieru przez uczniów

Czytaj więcej...

Dziękujemy wszystkim uczniom i przedszkolakom, którzy zaangażowali się w akcję Samorządu Uczniowskiego i wykonali skrzaty.

prezentacja skrzatówGrupa skrzatów wykonanych przez uczniówskrzaty w prezencie dla medyków

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo!

W poniedziałek 14.12.2020 r. rozpoczynamy zbiórkę na rzecz wychowanków domu dziecka. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Dołączyć może każdy!

Czytaj więcej...

W piątek 4 grudnia obchodziliśmy „Mikołajki na sportowo”. Był to dzień pełen wrażeń.

konkurencja lepienie bałwana przedszkolaki z grupy 0bprzedszkolaki w trakcie zawodów sportowych

Czytaj więcej...

Serca"Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest: Co robisz dla innych?"
Martin Luther King Jr.

Dziękujemy Wam, drodzy Uczniowie i Rodzice, że z tak wielkim sercem i zaangażowaniem reagujecie na nasze akcje charytatywne - RAZEM CZYNIMY WIELKIE DOBRO

30 listopada przypadają andrzejki. Tego dnia świętują wszyscy chłopcy i mężczyźni noszący imię Andrzej. Wiadomo od dawna, że w wieczór andrzejkowy wróżono sobie, co stanie się w przyszłości.

Lanie wosku przez dziurkę od kluczaUstawianie bucikówWspólne zdjęcie z czarodziejką

Czytaj więcej...

Jak co roku i tym razem 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dla uczniów z klas 1-3 dzień ten był jednak inny niż zazwyczaj, ponieważ z powodu nauczania zdalnego obchodzili go w domu.

Więcej informacji w zakładce Biblioteka.

1 Przyjaciele Pluszowego misia z odznakamijpg2220201125 13144620201125 090623

Czytaj więcej...

Podobnie jak w latach ubiegłych Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w akcji Góra Grosza, w której każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc.
Zachęcamy do pomocy dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji, zbierając dla nich Górę Grosza. Więcej szczegółów na temat zbiórki przekażą wychowawcy, do których dostarczamy zebrane grosiki. Zbiórka trwa do 10 maja 2021 roku.

Czytaj więcej...