14 lutego obchodzimy święto zakochanych :) W tym roku wypada ono w niedzielę, w związku z tym szkolne świętowanie przełożyliśmy na 15 lutego - poniedziałek. Zachęcamy wszystkich, aby włączyli się w zaproponowane akcje.

Przedszkolaki i uczniowie z oddziałów 1-3 świętują ten dzień, wkładając na siebie element garderoby w kolorze czerwonym. Uczniowie klas 4-8 również przygotowują ubiór (lub jego część) w kolorze czerwonym i wykonują papierowe serca. Ci, którzy włączą się w akcję, mogą liczyć na uniknięcie niezapowiedzianego odpytywania
Druga akcja to zbiórka karmy, żwirku itp. dla milusińskich - głównie kotów z TOZ Kościan. Można również dostarczać karmę dla psów, jednak w tym roku priorytetem będą dla nas koty. Zbiórka trwać będzie od 8 do 18 lutego (w szkole w Starej Przysiece Drugiej i w Wonieściu). Karmę zostawiamy w holu szkoły. Dzieci realizujące nauczanie zdalne dostarczają ofiarowane przez siebie produkty po zajęciach lekcyjnych w godzinach od 15:00 do 16:30 (w wyznaczonych dniach). Pamiętamy, że przynosząc karmę do szkoły, zachowujemy zasady obowiązujące w czasie reżimu sanitarnego. Rodzice mogą dostarczać ją codziennie w godzinach od 7:00 do 17:00 w wyznaczone miejsce (hol budynku A)

Klasa Termin dostarczania materiałów na zbiórkę przez uczniów
6a
6b
8.02. i 15.02.
7a
7b
10.02. i 17.02.
8a 4a
8b 4b
12.02. i 18.02.

 

Link z instrukcją, jak wykonać papierowe serce

Katarzyna Główczak
Joanna Włodarczak