I Gminny Konkurs Geograficzny

26 marca w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów  w Czaczu odbył się I Gminny Konkurs Geograficzny „Palcem po mapie - znam państwa i stolice świata” pod patronatem Burmistrz Śmigla. Uczniowie musieli wykazać się znajomością stolic światowych oraz rozpoznać kraj Europy po fladze, konturze i krótkim opisie.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Piotr Frąckowiak z kl. 6b, Mateusz Wolsztyński z kl. 5a oraz Kacper Wójcik z kl. 6a. Uczniowie wykazali się znakomitą wiedzą. Mateusz zajął I, a Piotr II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Szczepaniaka - Krupa