Ponawiam prośbę, aby ograniczyć wyjazdy i kontakty dzieci z innymi osobami do niezbędnego minimum.

Proszę dopilnować, aby dzieci przebywały w domach. Nie jest to czas wyjazdów (np. do centrum handlowego) i spotkań towarzyskich.

Na iDzienniku przygotowaliśmy dla uczniów zadania do wykonania. Proszę, aby dzieci na bieżąco, codziennie śledziły zamieszczane informacje i pracowały w domu. Nauczyciele  mają możliwość monitorowania otwierania przez uczniów iDziennika.

Proszę o zwracanie szczególnej uwagi na osoby, które powracają z zagranicy. Ich zdrowie jest zagrożone koronawirusem. Pamiętajmy też o osobach starszych, które są w grupie wysokiego ryzyka.

Przypominam
W razie wystąpienia niepokojących objawów choroby, proszę o natychmiastowy kontakt z odpowiednimi służbami

Tel. 800 190 590

Dyrektor Szkoły
Małgorzata Pawłowska-Górna

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej informuje, że 18 marca 2020 r. rozpoczyna się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Starej Przysiece Drugiej i w Wonieściu na rok szkolny 2020/2021.

Czytaj więcej...

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej informuje, że na podstawie §18 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach oraz w porozumieniu z organem prowadzącym zawiesza wszystkie zajęcia w szkole od dnia 12.03.2020 do dnia 31.03.2020 r.  Dotyczy to również oddziałów przedszkolnych oraz Szkoły Filialnej w Wonieściu.

W pierwszym tygodniu marca w Bronikowie odbył się finał Gminnego Konkursu Ortograficznego.

gminny konkurs ortograficzny

 

Czytaj więcej...

5 marca w Śmiglu rozegrano Mistrzostwa Gminy Śmigiel w Mini Piłce Siatkowej. Tym razem na parkiecie spotkały się dziewczyny z rocznika 2007 i młodsze.

mini siatkówka1mini siatkówka2

Czytaj więcej...

5 marca odbył się etap gminny ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

konkursie wiedzy pożarniczej1konkursie wiedzy pożarniczej2

Czytaj więcej...

W zakładce Zajęcia pozalekcyjne pojawiła się informacje o kółku geograficznym. Zachęcamy do zapoznania się i zaglądania na stronę.

Katarzyna Główczak

W pierwszych tygodniach roku Szkolny Klub Wolontariusza przeprowadził w szkole zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Koszanowie.

zbiorka karmy1zbiorka karmy2

Czytaj więcej...

21 dzień lutego w kalendarzu oznaczony jest jako Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W związku z tym w naszej szkole również uczczono to wydarzenie.

Czytaj więcej...

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 4 w Kościanie odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy "W zaczarowanym świecie baśni Andersena".

Więcej informacji w zakładce Biblioteka.