Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 Dyrekcja Szkoły przygotowała dla wszystkich uczniów niespodziankę. Wystarczy kliknąć na obrazek.

Rozpoczecie roku szkolnegojpg

serca

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”
św. Jan Paweł II

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera, nauczyciele, uczniowie, Rada Rodziców z Wonieścia i Starej Przysieki Drugiej składają serdeczne podziękowania firmie ANDEX z Widziszewa, która w trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo dzieci bezinteresownie przygotowała i przekazała dla każdego ucznia po 2 maseczki z logo szkoły.

Cieszymy się, że dobro innych jest dla Was ważne. Dziękujemy za wsparcie i wrażliwość na potrzeby innych.

uczniowie w maseczkach

 

Wspólny list Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Infrastruktury oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do dyrektorów szkół dotyczący bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

PRZECZYTAJ LIST

List Burmistrz Śmigla Pani Małgorzaty Adamczak z okazji inauguracji roku szkolnego 2020/2021.

PRZECZYTAJ LIST

Stara Przysieka Druga, dnia 27.08.2020r.

 OGŁOSZENIE
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. według poniżej podanego planu:
 

Dyrektor Szkoły

Zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów do zapoznania się z relacją z seminarium „Integralne wychowanie w myśli Jana Pawła II”, które zorganizowane zostało 30 czerwca 2020 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że wszystkie podręczniki dla każdej klasy oprócz podręczników do religii są darmowe i zakupuje je szkoła. W podręczniki do religii należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

W okresie od 1 września do 15 września 2020 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Śmiglu będą przyjmowane wnioski o przyznanie stypendium szkolnego (w przypadku słuchaczy kolegiów termin składania wniosków upływa z dniem15 października 2020 r.).

Czytaj więcej...

zbiorka nakretek

Tym razem pilnie potrzebna jest pomoc dla taty naszych uczniów, który zmaga się ze śmiertelną chorobą - pląsawicą Huntingtona.

Nakrętki można dostarczać do naszej szkoły (hol przy sali gimnastycznej) w każdy czwartek. Od 1 września nakrętki uczniowie będą mogli przekazywać codziennie. Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce.

 Kamila Czamańska
Katarzyna Główczak