30 maja uczniowie szkoły filialnej i dzieci z oddziału przedszkolnego wybrali się na wycieczkę do kina Cinema w Lesznie na film animowany pt.: "Sonic2: Szybki jak błyskawica”". Główny bohater wraz z przyjaciółmi musiał ochronić świat przed złym doktorem Robotnikiem.

Dzieci z Wonieścia podczas seansu Dziewczęta z Wonieścia podczas seansu

Czytaj więcej...

Nasza mała społeczność: rodzice, wszyscy pracownicy szkoły, uczniowie kolejny raz otwarli serca dla małej Zuzi.
Dzięki zbiórkom „Złote serca - zbieramy i pomagamy” i „Złotówka dla Zuzi" udało się nam zasilić konto Zuzanki o 511 złotych i 23 grosze!

Czytaj więcej...

W minionym tygodniu zakończył się projekt „Góra Grosza”. W klasach, które przyłączyły się do akcji, na lekcjach wychowawczych realizowano tematykę związaną z projektem, a w miesiącach jesiennych uczniowie zbierali grosiki do puszek.  

Czytaj więcej...

Przez cały maj uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w długo oczekiwanych wycieczkach klasowych.

Dziewczynki z 2aP w ogrodzie przed muzeum 2Uczestnicy wycieczki do Toruniaz2 2Uczniowie klas siódmych przy fontannie w Kłodzku słuchają opowieści przewodnikajpg

Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Mamy przedszkolaki z grupy 0aP oraz uczniowie klasy II ze Starej Przysieki Drugiej wzięli udział w warsztatach mydlarskich przeprowadzonych przez panią pedagog Ewę Łaszczyńską - Maćkowiak.

Dzieci obserwują zalewanie silikonowych foremekChłopcy z klasy 2aP dodają wybrane składniki mydełekPrzedszkolaki podczas przygotowywania swoich mydełekUczniowie 2aP z panią z gotowymi prezentami dla mam

Czytaj więcej...

13 maja 2022 r. rozstrzygnięty został Gminny Konkurs przyrodniczo-plastyczny „Dbaj o przyrodę naszej małej Ojczyzny”.

Uczennica klasy 2aP z dyplomem za 1 miejsceUczennica klasy 2aP z dyplomem za 3 miejsceUczennica klasy 2aP z dyplomem za wyróżnienie

Czytaj więcej...

Julia Gronek, Krzysztof Konradowski i Mateusz Wolsztyński z klasy 3a reprezentowali naszą szkołę w tegorocznej edycji powiatowego konkursu ortograficznego „Złote Pióro Mistrza Ortografii”.

Uczestnicy Powiatowego Komkursu z otrzymanymi upominkamiUczestnicy konkursu z naszej szkoły: Krzysztof, Mateusz i Julia

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że Magdalena Bogusz z klasy 8a została laureatką konkursu "Moja szkoła - mój wybór".

Laureatka konkursu odbierająca nagrodę od organizatora konkursu

Czytaj więcej...

20 maja przedstawiciel Pocztu Sztandarowego Szymon Rzanny z klasy 8b wraz z opiekunem miał przyjemność uczestniczyć w Uroczystej Sesji Rady Miejskiej Śmigla.

Szymon Rzanny przed uroczystością Otwarcie sesji przez Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Śmigiel

Czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie,
Przed Wami niezwykle ważny moment – pierwszy poważny egzamin – egzamin ósmoklasisty. Trzymamy za Was kciuki i życzymy jak najlepszych wyników.
Powodzenia!

Powodzenia ósmoklasiści

Dyrekcja, nauczyciele,
pracownicy szkoły i młodsi koledzy