Miniony miesiąc obfitował w naszej szkole w wiele ciekawych wydarzeń. Oprócz uroczystości trzeciomajowej, obchodów Dnia Patrona i wycieczek szkolnych, w maju odbyła się prezentacja projektów gimnazjalnych, przygotowanych przez uczniów drugiej klasy.

20180523 142709a20180523 132950aDSC08132aDSC08133a

Przybyli rodzice i nauczyciele oraz starsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć prezentacje sześciu zespołów gimnazjalistów, których pracę nadzorowało odpowiednio sześciu nauczycieli- p. Kinga Kwaczyńska,
p. Joanna Poprawiak, p. Agnieszka Wujczak-Kunc, p. Bogusław Zandecki, p. Mariusz Wawrzeniecki oraz p. Michał Dolata. Choć to ostatni rok funkcjonowania projektów jako koniecznego warunku ukończenia gimnazjum, przygotowane prezentacje zaskakiwały wysokim poziomem i solidnością, co zauważyła pani wicedyrektor Małgorzata Pawłowska-Górna. Entuzjastycznie zostały przyjęte projekty dotyczące animacji poklatkowej, muzycznych, plastycznych oraz tanecznych pasji, historii i tworzenia komiksów; z przyjemnością obejrzano także prezentację obiektów sportowych w naszej okolicy. 

20180523 130112aP1210947a

Spontaniczne oklaski, miłe słowa i serdeczna atmosfera spowodowały, że dwie godziny lekcyjne minęły wszystkim niepostrzeżenie. Jak widać – nauka może być fascynującą przygodą...
Jako koordynator tegorocznych projektów chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w wyżej wymienione działania – rodzicom, nauczycielom, a nade wszystko –naszym gimnazjalistom. 

Agnieszka Wujczak - Kunc