17 i 18 grudnia 2018 r. odbył się SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ZIMOWO-ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB NIEMIECKIM. Celem konkursu było propagowanie nauki języka angielskiego oraz niemieckiego poprzez muzykę w miłej, zimowo-świątecznej atmosferze.

P1030780

Do konkursu przystąpiło 6 zespołów z klas IV- VI. Konkurs przeniósł wszystkich - zarówno uczestników, jak i słuchaczy - w zimowo-świąteczny nastrój zbliżającego się Bożego Narodzenia. Repertuar obejmował różne piosenki o tematyce zimowej lub bożonarodzeniowej np. klasyczne i dobrze znane: „Merry Christmas Everyone”, „Last Christmas”, „Jingle Bells” czy kolęda "Silent Night".

Jury w składzie: Pani Bernadeta Bartkowiak, Magdalena Schulz, Mariusz Wawrzeniecki, oceniając wykonania uczestników, orzekła, że laureatami konkursu zostali:

I MIEJSCE

PIOSENKA: " MERRY CHRISTMAS EVERYONE"

Natalia Zapłata, Nikola Adam, Dominika Olejnik, Zofia Wawrzyniak z klasy 5b

II MIEJSCE

PIOSENKA: " JINGLE BELLS"

Oliwia Kunc, Krystian Starkbauer, Julia Szafarz z klasy 6a

III MIEJSCE

PIOSENKA: " LET IT GO"

Anna Stróżyńska, Martyna Wolff z klasy 4a

Gratulujemy!!

Bernadeta Bartkowiak, Magdalena Schulz, Mariusz Wawrzeniecki