W naszej szkole rozegrany został tegoroczny gminny turniej w siatkówce chłopców. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny reprezentujące następujące szkoły: Czacz, Stare Bojanowo, Bronikowo, Stara Przysieka Druga. Ogółem w turnieju rozegranych zostało 6 spotkań, a każdy zespół miał do zagrania trzy mecze. Poziom zawodów był wyrównany, co dodawało dodatkowej dramaturgii każdemu spotkaniu.

IMAG0380aIMAG0384aIMAG0385a

Pierwszy mecz turnieju nasza reprezentacja rozegrała ze szkołą z Czacza. Brak doświadczenia i nerwy w poczynaniach naszych chłopców przyczyniły się do porażki w stosunku 0:2. W kolejnym meczu nasi chłopcy ulegli drużynie ze Starego Bojanowa 1:2, lecz gra wyglądała znacznie lepiej, co dobrze wróżyło przed meczem kończącym turniej. Ostatnie spotkanie z drużyną Bronikowa, po bardzo zaciętym pojedynku, zakończyło się zwycięstwem naszych chłopaków 2:0.
Czacz tego dnia okazał się najlepszym zespołem turnieju, natomiast nasi chłopcy, po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach, zajęli ostatecznie III miejsce.

Wyniki meczów:

Stara Przysieka Druga – Czacz 0:2
Stare Bojanowo – Stara Przysieka Druga 2:1
Stara Przysieka Druga - Bronikowo 2:0

Skład zespołu:

1. Kmil Tórz
2. Adam Jędrczak
3. Jakub Ratajszczak
4. Kacper Gidaszewski
5. Serafin Kaczor
6. Aleksander Przybylski
7. Filip Szymański
8. Bartosz Strugarek
9. Kamil Chwastyniak

  GRATULUJEMY!

Bogusław Zandecki