We wtorek 4 czerwca w Bronikowie rozegrano gminny turniej dwóch ogni usportowionych klas IV, w którym wzięli udział nasi uczniowie.

IMAG0485aIMAG0487aIMAG0491a

Zawody te są, jak zawsze, ostatnimi sportowymi zmaganiami naszych uczniów. Tegoroczne zawody rozgrywane w upalnej, słonecznej pogodzie zgromadziły, oprócz drużyny z naszej szkoły, reprezentacje szkół z Bronikowa, Śmigla i Starego Bojanowa. Turniej, jak zwykle, rozgrywano systemem „każdy z każdym”, a więc zarówno dziewczynki jak i chłopcy rozegrali 3 mecze.
Wszyscy wykazali się sportową postawą, dzielnie walczyli o każdy punkt. Dziewczynki zajęły III miejsce, chłopcy uplasowali się natomiast na wysokim II miejscu. W klasyfikacji ogólnej szkół nasi czwartoklasiści zajęli ostatecznie II miejsce.

IMAG0489a

Gratulujemy!

Maria Gąsiorowska