7 października 2020 r. zorganizowano spotkanie kreatywne z uczennicami klasy VII: Natalią Zapłatą, Zosią Sadowską oraz Zosią Wawrzyniak. Jego celem była pomoc w wykonaniu kartek okolicznościowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla emerytowanych nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły.

Natalia Zapłata wycina z pomocą p. Joanny Proprawiak elementy z papieru  Trzy uczennice z klasy VIIb wycinają elementy z papieru  sześć gotowych kartek z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Na spotkaniu pani Joanna Poprawiak udostępniła swoje urządzenie do wycinania oraz wytłaczania papieru, które bardzo ułatwiło i urozmaiciło tworzenie ciekawych kartek. Uczennice miały możliwość wytłaczania oraz wycinania różnych elementów z papieru. Stworzone kształty posłużyły do tworzenia różnych wzorów kartek dla nauczycieli.
Serdeczne podziękowania dla pani Joanny Poprawiak oraz uczennic klasy VII za pomoc i poświęcony czas.

Opracowała: Kinga Kwaczyńska