W przedświątecznym projekcie przygotowującym nas do obchodów świąt Bożego Narodzenia wzięli udział wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej oraz Filii w Wonieściu.

ozdoba świąteczna bałwanekSzymon z klasy 4b z wykonanymi ozdobami choinkowymiozdoba choinkowa gwiazdkaTomasz z klasy 3a z wykonanym łańcuchem 

bombka z papieruozdoba choinkowa aniołek ozdoba świąteczna Mikołaj z saniami i reniferem

Zaangażowanie wychowawców, ich podopiecznych oraz rodziców w jego realizację przerosło najśmielsze oczekiwania pomysłodawców. Podczas wykonywania zadań uczniowie mieli okazję pokazać lub odkryć swój talent plastyczny, literacki czy też muzyczny, a chętnych nie brakowało. Dzięki nim oraz pomocy pani Joanny Poprawiak powstała wspaniała galeria multimedialna, na którą składały się papierowe ozdoby choinkowe, świąteczne wiersze i rymowanki oraz kolędy w wykonaniu uczniów.
Podczas wigilijnych spotkań klasowych mogliśmy podziwiać dzieło naszej pracy, a życzenia, wspólne kolędowanie oraz jasełka sprawiły, że w pełni poczuliśmy atmosferę tych cudownych świąt.

Mariola Frąszczak

Poniżej znajduje się link, pod którym dostępne są zdjęcia ozdób wykonanych przez uczniów oraz ich wierszyki i rymowanki świąteczne.

Ozdoby i wiersze świąteczne uczniów naszej szkoły