Wielkim sukcesem okazała się zakończona w ubiegłym tygodniu zbiórka karmy dla zwierząt znajdujących się pod opieką kościańskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Efekty zbiórki karmy karma przekazana do TOZ

Była ona połączona z obchodami walentynek i przebiegała pod hasłem „Z miłości do zwierząt”. Młodsi uczniowie swoje uczucie okazali nie tylko włączając się w akcję, ale również ubierając na czerwono i wykonując papierowe serce. Udało się zebrać około 100 kg karmy dla kotów oraz psów. Opiekunowie SU i Szkolnego Klubu Wolontariusza przekazali zebrane dary do kościańskiej kociarni. W imieniu pracowników TOZ-u przekazujemy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i ogromne serca. Poniżej prezentujemy efekty akcji - zarówno radość uczniów z możliwości włączenia się w działania charytatywne jak i radość kotków z pełnej miski

Kotek znajdujący się pod opieką oddziału TOZ ostrzy pazurki na drapaku Kotek znajdujący się pod opieką oddziału TOZ

Katarzyna Główczak