21 marca przypada pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. W związku z tym wydarzeniem uczniowie klas 7a i 7b - członkowie SZKOLNEGO WOLONTARIATU - przygotowali konkurs pt. "Wiosna pod lupą".

krokusy

Jego celem jest dostrzeżenie piękna otaczającej nas natury oraz zmotywowanie wszystkich do wyjścia na dwór i spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu. Najważniejszym zadaniem konkursu jest wykonanie zdjęcia, które uwieczni oznaki wiosny. Jury (w skład którego wejdą członkowie Samorządu Uczniowskiego), oceniając prace, weźmie pod uwagę pomysłowość, zgodność z tematyką konkursu, niepowtarzalne ujęcie.

lecące ptaki

Do zmagań zapraszamy uczniów klas 1-3 i 4-8. Konkurs będzie trwał od 20 do 31 marca 2021 r. Prace (tylko samodzielnie wykonywane) należy wysyłać na prywatny czat p. Joanny Włodarczak (na platformie Microsoft Teams). Dla najbardziej kreatywnych uczestników przewidujemy nagrody!

Zapraszamy do udziału!

Natalia Zapłata