Mimo iż za oknem pogoda bardziej jesienna niż wiosenna, to w naszej szkole zagościła Pani Wiosna - to dzięki Wam i wykonanym przez Was zdjęciom.

Wiosenne zdjęcia uczniów

Konkurs „Wiosna pod lupą” rozstrzygnięty. Nadesłaliście ponad 85 zdjęć, na których uchwyciliście pierwsze oznaki wiosny. Ukazaliście budzącą się do życia przyrodę oraz piękno okolicy, w jakiej mieszkamy. Celem konkursu było nie tylko zachęcenie Was do obserwacji natury, ale również do spędzenia czasu na świeżym powietrzu (i odciągniecie Was od komputerów i laptopów).
W związku z tym, że wszystkie nadesłane prace były przepiękne, trudno było wskazać to jedno, najlepsze. Dlatego też wszystkie zdjęcia zostały wyróżnione. Można je podziwiać na gazetce szkolnej. Mam nadzieję, że niebawem sami będziecie mogli je podziwiać.

Opiekun Wolontariatu