Uczniowie oddziału przedszkolnego w Wonieściu oraz klas starszych szkoły podstawowej postanowili wziąć udział w ogólnopolskim konkursie pt. „Jakie znasz zawody?”.

1 Praca dziecka z oddziału przedszkolnego w Wonieściu wykonana na konkurs2 Praca dziecka z oddziału przedszkolnego wykonana na konkurs3 Praca dziecka z oddziału przedszkolnego w Wonieściu wykonana na konkurs

4 Praca dziecka z oddziału przedszkolnego w Wonieściu wykonana na konkurs5 Praca dziecka z oddziału przedszkolnego w Wonieściu wykonana na konkurs6 praca_dziecka_z_oddziału_przedszkolnego_w_Wonieściu_wykonana_na_konkurs.jpg

Przedszkolaki przygotowały prace plastyczne, a starsi uczniowie nagrywali filmy. Na wyniki konkursu musimy jeszcze poczekać, ale już dzisiaj zachęcamy do obejrzenia rysunków i odgadnięcia, jaki zawód został na nich przedstawiony.

Katarzyna Główczak