10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Śmiglu odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania pn. „Czytamy Mikołajka” dla uczniów klas drugich. Wcześniej w Starej Przysiece Drugiej odbyły się klasowe eliminacje, podczas których wyróżnienia zdobyły: Alicja Stachowiak i Nadia Średniawa. Z filii w Wonieściu do konkursu przystąpili: Patrycja Kaczmarek i Marcel Konieczny. Ostatecznie w Śmiglu wyróżnienie zdobyła Nadia Średniawa, a II miejsce zajął Marcel Konieczny.

Uczniowie z klasy 2a biorący udział w klasowych eliminacjach Konkursu Pięknego CzytaniaUczniowie z klas 2a i 2aW uczestniczący w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania

Gratulacje dla wszystkich uczestników, którzy w piękny sposób przeczytali fragmenty książki o przygodach Mikołajka.

Marlena Anna Stróżyńska