11.06.2022 r. w Śmiglu odbyły się XXVII Biegi Przełajowe. W słoneczne przedpołudnie na stadionie zgromadziło się wielu amatorów biegów. Nasi uczniowie ścigali się w różnych kategoriach wiekowych, mając do pokonania różne dystanse.

Uczniowie szkoły podstawowej na starcie biegów przełajowychI miejsce Bartosz Nowak na dystansie 1500 metrówI miejsce Maria Kopienka na dystansie 300 metrówI miejsce Alan Szkudlarek na dystansie 300 metrów

Naszą szkołę reprezentowało 31 uczniów. Sukcesy odnieśli: I miejsce Maria Kopienka na dystansie 300 m, I miejsce Alan Szkudlarek i IV miejsce Nikodem Wenclewski na dystansie 300 m; I miejsce Bartosz Nowak  i V miejsce Jakub Jóźwiak w biegu na 1500 m; III miejsce Kacper Mielcarek na dystansie 1000 m. Wszyscy uczniowie ukończyli swój bieg, otrzymując słodki upominek. Gratulujemy wszystkim pokonania trasy i dobiegnięcia do mety, gdyż zwycięzcą był każdy, kto pokonał dystans.

3 miejsce Kacper Mielcarek na dystansie 1000 metrówBartosz Nowak pokonujący dystans 1500 metrówJakub Jóźwiak i Piotr Pawlik na starcie biegu

Bożena Okupniczak
Joanna Włodarczak
Bogdan Zandecki