1 września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023.

Ślubowanie nowych członków pocztu sztandarowegoUczennica klasy drugiej podczas recytacjiUczniowie klasy drugiej śpiewają piosenkęUczennica recytuje wiersz

Po wprowadzeniu do sali pocztu sztandarowego odśpiewano hymn narodowy. Następnie dyrektor szkoły pani Małgorzata Pawłowska – Górna powitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość, przedstawiła wychowawców klasy pierwszej i oddziałów przedszkolnych oraz nauczycieli, którzy dopiero rozpoczną pracę w naszej szkole lub wrócili po dłuższej nieobecności. Przekazała także informację dotyczącą udziału szkoły w programie „Laboratoria Przyszłości”. Następnie odbyło się ślubowanie nowych członków pocztu sztandarowego. Głos zabrała również Przewodnicząca Rady Rodziców, która życzyła wszystkim udanego roku szkolnego. Po części oficjalnej uczniowie klasy drugiej zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Po jego zakończeniu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Irena Klemenska