We wtorkowy poranek - 18 października - w murach naszej szkoły gościliśmy pana Dominika Wolffa, który tego dnia rozpoczął swój 6 maraton dla chorej Magdaleny.

Pan Wolff informuje uczniów o celu bieguUczniowie klas 4-8 w trakcie biegu

Powitanie_pana_Dominika_przed_budynkiem_szkoły.jpgNauczyciel wf prowadzi rozgrzewkęUczniowie klasy 3 rozgrzewają się przed biegiem

Uczniowie klas 1 3 rozpoczynają biegUczniowie klas 1 3 biorą udział w bieguUczniowie klas 4 8 rozpoczynają bieg

Nasi uczniowie chętnie towarzyszyli w biegu, który był symbolem walki dziewczynki z chorobą. Zarówno kibice jak i biegacze mogli wrzucić pieniążki do puszki; zebrana suma pomoże w leczeniu Madzi. Wszyscy po raz kolejny pokazali, że mają dobre serduszka i nie boją się żadnych wyzwań. Do puszki trafiły również pieniążki zebrane przez dzieci w Wonieściu.

Joanna Włodarczak
Bogdan Zandecki