W maju w szkole filialnej w Wonieściu wykorzystano sprzęt pozyskany w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Uczniowie klasy 3aW podczas zajęć Patrycja i Agata śpiewają piosenkę Konstytucja 3 majaPowtarzamy dzielenieWspólna zabawa podczas obchodów Dnia Patrona

W czasie akademii z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz podczas Dnia Patrona dzięki nagłośnieniu uzyskano odpowiednią jakość przekazu prezentowanych treści. Za pomocą aparatu fotograficznego wykonano piękne zdjęcia upamiętniające te wydarzenia.

Dzień Patrona w szkole filialnej w Wonieściu

Na zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych wykorzystywane były klocki Korbo – uczniowie klasy 2aW konstruowali z nich różne budowle, natomiast uczniowie klasy 3aW, używając ich, utrwalili dzielenie.
Ten sposób zdobywania wiedzy zainteresował naszych uczniów. Zajęcia dostarczyły dużo frajdy, a ponadto nauka poprzez działanie zachęciła ich do maksymalnego koncentrowania się na zadaniach oraz do aktywności na zajęciach.

Magdalena Schulz