„...miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez..."

        25 listopada  kolejny już raz w naszej szkole odbył się Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie z klas 0-3 szkoły podstawowej przynieśli swoje ulubione pluszaki oraz założyli bluzeczki z misiami.

1 2 3 4

Dzieci wraz ze swoimi maskotkami wzięły udział w zabawach i konkursach. Najmłodsi śpiewali, tańczyli oraz uczestniczyli w zabawach ruchowo-naśladowczych, które sprawiły im i ich misiom wiele radości. Odbyły się też konkursy: na plastelinowego misia, odgadywanie zagadek związanych z misiami oraz na rozpoznanie zapachu miodku, który przecież misie lubią najbardziej... Zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody, a każdy z uczniów słodkiego lizaczka.
          Dzień Pluszowego Misia świętowały również dzieci przebywające w świetlicy szkolnej, które wykonały prace plastyczne o misiach.

5 6 7 8

9 10 11 12

Marlena Anna Stróżyńska

Magdalena Schulz