"W szkole zabawa Andrzejek to czas Niech magia i wróżba Królują wśród nas!"
          27.11.2014r. w szkole filialnej w Wonieściu odbyła się zabawa andrzejkowa.
      Podekscytowane dzieci z radością poznawały andrzejkowe tradycje i różnymi sposobami odkrywały sekrety losu. W ten magiczny wieczór dzieci mogły wysondować, kim zostaną w przyszłości.

DSC03973 DSC03974 DSC03978 DSC03993

Za pomocą kart, wędrujących bucików, serduszek z imionami, a także innych tajemniczych przedmiotów dowiadywały się, czy spełnią się ich najskrytsze marzenia. Wiele radości sprawiła dzieciom dyskoteka andrzejkowa. Nasze „Andrzejki" były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

          Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.

Wanda Olejnik