Uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny 2012/2013 w Samorządowym Gimnazjum i Szkole Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej.

r3

 

Zaproszonych gości, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły powitał dyrektor Paweł Szymkowiak. W kilku ciepłych słowach zwrócił się do obecnych na uroczystości życząc nauczycielom, pracownikom szkoły sukcesów i zadowolenia z pracy, uczniom najlepszych ocen, a rodzicom spełnienia nadziei, jakie pokładają w swych dzieciach. Głos zabrali także goście: Maciej Wiśniewski, reprezentujący Burmistrza Śmigla, ks. Proboszcz Andrzej Sotek i przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Przygodzka. Uroczystość zakończył występ słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów klasy drugiej.

Grażyna Szymkowiak

 

r1 r2

 

Więcej zdjęć w galerii: Rozpoczęcie roku szkolnego 2012 / 2013