Jak co roku w październiku uczniowie z naszej szkoły włączyli się do akcji Tydzień Pisania Listów. Tradycją stało się wysyłanie listów do dzieci otoczonych opieką przez Marzycielską Pocztę.

Po ogłoszeniu, kto stanie się adresatem tegorocznej przesyłki, rozpoczęła się zbiórka korespondencji do Szymona. Do akcji najliczniej przystąpili uczniowie szkoły podstawowej w Starej Przysiece Drugiej i filii w Wonieściu. Dla swego nowego znajomego przygotowali oni nie tylko listy i kartki z życzeniami, ale również drobne upominki (w postaci rysunków, ozdobnych karteczek itp.).

Na początku listopada wszystkie otrzymane prace spakowano i przesłano do Szymona. Mamy nadzieję, że przesyłka sprawiła mu radość. Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy!

12

Marlena Maria Stróżyńska
Marlena Anna Stróżyńska