30 września 2017 r. w ramach XII Śmigielskiej Jesieni Turystycznej przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się rajd rowerowy do Bronikowa.

R1R2

 

Siedmioro uczniów razem z p. Marią Gąsiorowską oraz p. Donatą Kowalczyk przejechało rowerami niemały dystans, bo ok. 40 kilometrów. Na miejscu, w parku przy szkole na uczestników czekał ciepły posiłek oraz napój. Pełni energii wszyscy wzięli udział w konkurencjach sprawnościowych: w żółwiej jeździe, która polegała na jak najwolniejszym przejechaniu danego odcinka, rzutach hula – hop na piłki lekarskie, rzutach do stojącego kosza, podrzucaniu i łapaniu piłki na lince oraz slalomie z torem przeszkód. Na koniec organizatorzy podsumowali konkurencje, co pozwoliło wyłonić najlepszych. W gronie tym z naszej szkoły znalazły się Joanna Licha (II miejsce) oraz Julia Mazurek (VI miejsce). Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych rajdach!

 

Joanna Licha