Szanowni Państwo!

Przedstawiamy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej na rok szkolny 2020/2021.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Przysiece po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego w Wonieściu po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

obrazek26 czerwca 2020 r. w Centrum Kultury w Śmiglu odbyło się spotkanie Burmistrz Śmigla pani Małgorzaty Adamczak z dyrektorami szkół, nauczycielami oraz uczniami. Pani Burmistrz podziękowała wszystkim za trud włożony w przekazywanie i zdobywanie wiedzy w trudnym czasie pandemii.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, drodzy Nauczyciele, Rodzice i wy – uczniowie.

"Uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia."

Rok szkolny 2019/2020 był szczególnym czasem; czasem pracy zdalnej, poza murami szkoły. Do marca spotykaliśmy się, rozmawialiśmy i śmialiśmy się, byliśmy razem. Potem pojawiła się inna rzeczywistość szkolna, dotychczas nikomu nieznana. Ograniczyliśmy nasze kontakty do rozmów poprzez komunikatory i telefony. Ale dzięki postawie otwartości naszej społeczności szczęśliwie dotarliśmy do końca roku szkolnego.

Dziś będą wręczane świadectwa – podsumowanie Waszej i naszej pracy.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w wyniku postępowania rekrutacyjnego uzupełniającego do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. A. Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej oraz w Szkole Filialnej w Wonieściu.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Starej Przysiece Drugiej

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Wonieściu

Hajdasz - Centrum Rozwoju Młodego Człowieka złożył podziękowania za kolejny rok współpracy oraz przygotował niespodziankę dla wszystkich dzieci; przedstawił również informację na temat swojej pracy z dziećmi od 11 marca do 26 czerwca 2020 r.

Podziękowania i niespodzianka

Przedstawiamy informacje dotyczące rekrutacji do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kościanie.

Uwaga! Termin składania wniosków został przedłużony do 19 czerwca 2020 r.

REKRUTACJA DO SZKOŁY MUZYCZNEJ