Zimowe aktywności 2022 r.

Drodzy Uczniowie klas piątych,
jeżeli chcecie spędzić czas kreatywnie, proponuję Wam wykonanie zimowych ozdób z masy solnej. Poniżej zamieszczam linki, w których znajdziecie przepis na jej wykonanie oraz ciekawe inspiracje.

Masa Solna - jak zrobić masę solną krok po korku

Zdjęcia prac prześlijcie do p. Marioli Frąszczak na Teams, a zamieścimy je na stronie szkoły.

Mariola Frąszczak

Drodzy Uczniowie klas siódmych i ósmych,
Po całym dniu pracy przed komputerem na lekcjach zdalnych przewietrz głowę. Wybierz się na spacer!!!
Odszukaj drzewa iglaste, wykonaj ich zdjęcia, a następnie przy pomocy aplikacji Google rozpoznaj ich nazwy. Wykonaj kolaż z wykonanych zdjęć z podpisem nazwy gatunku i prześlij do nas.

Do wykonania zadania można wykorzystać również bezpłatną aplikacja do rozpoznawania gatunków roślin do pobrania na telefon np. Pl@ntNet

Katarzyna Główczak